Bc. Marie Navrátilová

Bc. Marie Navrátilová

projektový manažer

Marie je univerzální stavař, který má nejen díky svým předchozím zkušenostem pracovní rozhled od řízení nákladů, přes management zakázek, jednání s úřady až po finální jednání s klienty. Proto je klíčovým člověkem v developerském programu skupiny MSU, kterým dokázala zůstat i po dobu své mateřské „dovolené“.

Vzdělání
SPŠ stavební Kudelova, Brno a poté VUT fakulta stavební, obor pozemní stavby.

Motto
Uprostřed každého problému se nachází příležitost.

Ve firmě
V Moravské stavební unii – MSU od roku 2020, od roku 2023 ve společnosti MSU develop.

Jaká byla Vaše cesta, než jste začalaa pracovat v MSU?
Začínala jsem v brněnské stavební společnosti Rozvody tepla spol. s r.o. na pozici technika stavební přípravy. Kam jsem nastoupila po dokončení bakalářského studia oboru pozemních staveb na FAST VUT. Zde jsem si zkusila jak práci v kanceláři, tak i na stavbě, při realizaci horkovodních rozvodů po městě Brně. Následovala roční zkušenost jako specialista střediska realizace pozemních staveb ve společnosti Brněnské komunikace a.s., kde jsem měla na starost dozor staveb, jejichž investorem byl Magistrát města Brna. Zkušenost to pro mě byla cenná a zajímavá, zjistila jsem díky ní, že toto pracovní prostředí není můj šálek čaje, a hlavně jsem poprvé přišla do kontaktu s MSU.

Co Vás přivedlo do MSU?

S MSU jsem se seznámila právě díky předešlé pracovní zkušenosti v Brněnských komunikacích. Během mé roční pracovní zkušenosti jsem dozorovala hned čtyři stavby, které měla realizačně na starost MSU. Během této spolupráce jsem zjistila, že prostředí MSU je mi sympatické a jejich způsob pojetí stavařiny je blízký tomu mému.

Jak vypadá váš běžný pracovní den?
Ráno začínám kávou a kontrolou mailu. Poté se vrhnu na řešení aktuálních úkolů. Mám na starost developerskou činnost společnosti MSU develop, která je přímým pokračovatelem developerských aktivit MSU. O developerské projekty se starám od prvotního záměru, až po předání spokojeným klientům.

Co děláte ráda, když zrovna nepracujete?
Volný čas se snažím trávit aktivně se synem.

Co se Vám na Vaší práci u MSU líbí?
To, že se snaží dělat stavařinu a develop jinak – profesionálně a přesto srdcem.

Co byste vzkázala novým uchazečům?
Ať se nebojí mezi nás přijít, odměnou jim bude moderní pracovní prostředí v super partě.

Když byste popsala svoji práci třemi slovy, která by to byla?
Plánování, komunikace, koordinace.

Chceš k nám?

Napište nám nebo zavolejte, ozveme se co nejdříve.

737 375 394

msu@msu.cz

www.MSU.cz