O Moravské stavební unii

Společnost Moravská stavební unie – MSU s.r.o. byla založena v roce 1993 a od té doby podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa.

V roce 2014 prošla společnost restrukturalizací, výsledkem které je zefektivnění celého procesu výstavby a přizpůsobení se vývoji v současném stavebnictví při zachování mnohaletých zkušeností s generálními dodávkami v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby. V rámci dalšího rozvoje jsme v roce 2019 přistoupili k rozšíření areálu sídla firmy o nové kancelářské a skladovací prostory, v druhé etapě na začátku roku 2020 došlo k modernizaci stávajících kanceláří. Průběžně se snažíme obnovovat náš strojní a vozový park tak, abychom postupně snižovali ekologickou zátěž životního prostředí a zároveň zpříjemnili pracovní podmínky vlastním zaměstnancům.

Součástí společnosti je také vlastní developerský program, který tvoří jeden z pilířů dalšího rozvoje naší činnosti.

Navštivte naše stránky www.MSU.cz

Jak to u nás vypadá?
Naše vize
Naše vize

Vytvořit fungující firmu, která je schopná prostřednictvím vytváření hodnot generovat zisk a zároveň fungovat jako společnost, která je pro každého člena oporou, je natolik pevná, že je schopná ustát problémy přicházející z vnějšího prostředí a stejně tak vyřešit své vlastní problémy.

Pilíře firmy
Pilíře firmy

- Důrazem na systémovou práci předcházíme operativním problémům.
- Víme, že neúspěch nepřipadá v úvahu.
- Pracujeme tak, aby s námi obchodní partneři chtěli pokračovat dlouhodobě.
- Nikdy neschováváme kostlivce do skříně.
- Pořád se posouváme, i když musíme někdy couvnout, nikdy se nezastavíme.

Chceš k nám?

Napište nám nebo zavolejte, ozveme se co nejdříve.

737 375 394

msu@msu.cz

www.MSU.cz